Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?
    Ginekologia estetyczna, to dość młoda dziedzina zabiegowa, której celem jest poprawa wyglądu oraz funkcjonalności kobiecych narządów płciowych. Obejmuje ona szeroki zakres procedur, wykonywanych z zastosowaniem różnych technik, poprzez zabiegi przeprowadzane klasyczną metodą chirurgiczną po te z wykorzystaniem nowoczesnych laserów oraz specjalistycznych preparatów.
    Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej od kilkunastu lat cieszą się stale rosnącą popularnością wśród kobiet na całym świecie. Również w Polsce w ostatnich latach zmienia się postrzeganie procedur, poprawiających estetykę i funkcjonalność kobiecych sfer intymnych – zabiegi takie przestają być tematem tabu, coraz rzadziej są także postrzegane jako niepotrzebna fanaberia. Znacząca ilość artykułów w mediach oraz wszelkiego rodzaju zapytania związane z tą gałęzią medycyny estetycznej składane do naszej Kliniki, wyraźnie informują o znaczącym wzroście zainteresowania takimi zabiegami.      Dlatego nie pozostaliśmy na to obojętni i również do naszej oferty wprowadziliśmy takie zabiegi jak:
- Laserowe obkurczanie pochwy
- Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
- Wypełnianie kwasem warg sromowych większych
- Powiększanie punktu G
- Wybielanie narządów odbytu oraz narządów płciowych
- Orgasm Hit - osocze bogatopłytkowe
      Powszechnie stosowane pojęcie „ginekologia estetyczna” może być trochę mylące, ponieważ zabiegi z tej dziedziny nie skupiają się jedynie na poprawie estetyki narządów płciowych kobiety. Wiele procedur ma na celu polepszenie ich funkcjonalności, korektę różnego rodzaju uszkodzeń czy wad anatomicznych.