Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa – zabieg likwidujący zmarszczki, poprawiający owal twarzy, nawilżenie, odładzający Mikro nakłuwanie jest dawno odkrytą metodą, która zyskała popularność kilka lat temu w krajach Azjatyckich i USA. Mikroskopijne nakłucia stymulują produkcję kolagenu w warstwach skóry,jak również stymulują czynniki wzrostu (poprzez proces uszkadzania i naturalnego leczenia). 

Mezoterapia przy użyciu mezorollera jest doskonałą metodą odbudowy skóry, profilaktyki hamującą proces starzenia się skóry. Zabieg ten polega na uszkodzeniu warstwy rogowej naskórka przez stymulację jej setkami maleńkich igieł, następnie wprowadza się odpowiednią ampułke, na ciało zazwyczaj na rozstępy, bądź callulit, natomiast na twarz na zmarszczki, odpowiednie nawilżenie, efekty zabiegu są znakomite ! Pamiętać należy, że zabieg nie jest zbyt przyjemny i dla zdyscyplinowanych osób, które pomimo dyskomfortu wykonają serię zabiegów. 

Mezoterapia mikroigłowa pozwala na skuteczną perforację naskórka i umożliwia bezbolesne wprowadzenie do skóry właściwej substancji aktywnych, które normalnie nie mają szans na przeniknięcie na tą głębokość. Dzięki tej metodzie można poprawić stan skóry i swój ogólny wygląd, bez uciekania się do operacji. Mezoterapia zapewnia szybkie i widoczne rezultaty, które pozwalają uznać tą metodęza jedną z najskuteczniejszych.