Zabiegi na okolice oczu

Wykonujemy również zabiegi pielęgnacyjno-liftingujace mające na celu głównie zmniejszenie obrzęku wokół oczu, lekkie spłycenie zmarszczek, redukcji tzw „ worków” i cieni pod oczami.

Istnieje bardzo wąska grupa zabiegów które można wykonywać na tą jakże delikatną część twarzy, gdzie blisko znajduję się nasz narząd wzroku. Najpopularniejszymi zabiegami wybieranymi przez naszych klientów są  Karboksyterapia oraz Styleye 3D:

Styleye 3D
    Styleye 3D jest stworzony jedynie do pracy z okolicami oka. Składa się ona z czterech osobnych technik, które połączono w jedną, zintegrowaną metodę.

W pierwszej kolejności stosuje się znaną z innych metod indukcję preparatów aktywnych. Oczywiście mikstury, podawane w trakcie kuracji, różnią się składem od powszechnie znanych, jednak sama koncepcja podania mieszanki chemicznej wydaje się pomysłem nienowym. Nowatorskie podejście można zaobserwować dopiero przy kolejnych krokach.

Miejsce, w którym podano mieszankę jest następnie poddawane wibracjom o wysokiej częstotliwości, biostymulacją światłem LEDowym i działaniu fal radiowych.

Karboksyterapia
    Dwutlenek węgla podawany jest przy pomocy specjalnej aparatury, która reguluje jego przepływ i temperaturę. Dzięki specjalnej aparaturze i przy pomocy cienkiej igły gaz zostaje aplikowany pod skórę. Podczas zabiegu można poczuć niewielki ból, ukłucie i rozpychanie pod skórą. Dwutlenek węgla szybko i łatwo rozchodzi się w tkankach. Na skórze widać wówczas uwypuklenia i cienkie linie. O tym jak długo trwa zabieg decyduje ilość podawanego gazu.
Redukcja zmarszczek pod oczami to zaledwie 3 minuty.Aby zabieg przyniósł jak najlepsze efekty, należy wykonać go w seriach. Najpierw raz w tygodniu, potem raz w miesiącu. By zregenerować skórę w okolicach oczu czasami wystarczy nawet jeden zabieg. Trzy minuty sprawią, że pozbędziemy się "worków pod oczami".