Laser w Ginekologii Estetycznej to nowe możliwości w kształtowaniu piękna stref intymnych

NeoSKIN to najnowszej generacji laser, produkowany w Korei dla polskiej firmy. Jego wysoka skuteczność oraz szybki efekt terapeutyczny są wynikiem zastosowania amerykańskiej głowicy laserowej firmy Synrad. Specjalnie zaprojektowana końcówka zabiegowa do procedur ginekologicznych umożliwia przeprowadzanie zabiegów w strefach intymnych w sposób bezpieczny, zapewniając jednocześnie wysoki poziom skuteczności .
Nowatorskie rozwiązania zastosowane w laserze umożliwiają przeprowadzenie najbardziej efektywnych zabiegów w ginekologii estetycznej. Głowica endowaginalna lasera, po wprowadzeniu do wnętrza pochwy precyzyjnie dostarcza energię świetlną, równomiernie naświetlając ścianki pochwy. W efekcie zostają zainicjowane procesy odbudowy kolagenu i regeneracji tkanek, co powoduje, iż pochwa staje się bardziej napięta i elastyczna. Zabieg laserowy znacząco poprawia komfort życia codziennego oraz seksualnego kobiety. Procedurę przeprowadzamy w gabinecie ginekologicznym w warunkach ambulatoryjnych, bez konieczności znieczulenia.
Intymne problemy zdrowotne wewnątrz pochwy, takie jak atrofie, suchość, pieczenie są powszechnie spotykane, nie tylko u kobiet po menopauzie ale także wśród młodszych pacjentek. W wyniku leczenia laserowego, lekarz może znacząco pomóc w przywróceniu prawidłowego stanu miejsc intymnych a co za tym idzie, także dobrego samopoczucia i poprawy jakości życia.