Butik DeLuxo


BUTY, ODZIEŻ I DODATKI TO NIEODZOWNA CZĘŚC ŻYCIA KAZDEJ KOBIETY
Dokładamy wszelkich starań aby w naszym sklepie znalazły się pozycje , które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta. Nasze pozycje pochodzą od czołowych polskich producentów jak również importowane są z Włoch i Francji. Codziennie dodajemy coś nowego co pozwala na nadążanie za najnowszymi trendami mody. De Luxo to obuwie damskie, odzież damska, dodatki. Sprawdź, naciśnij tutaj. 

Catering Na Diecie


Nasz plan dietetyczny wspomaga odchudzanie.

Dieta to styl życia, w połączeniu z aktywnością fizyczną i higienicznym trybem życia daje wspaniałe efekty – energię, witalność, zdrowy wygląd i piękną sylwetkę.

Dietetycy współpracujący z nami obniżają wartość energetyczną posiłków, ustalają odpowiedni zestaw składnikowy pożywienia, optymalizują ilość białka, tłuszczy, węglowodanów, składników mineralnych oraz witamin i pierwiastków śladowych. W jadłospisie znajdują się duże porcje owoców, warzyw i produktów niskoprzetworzonych. Sprawdź, naciśnij tutaj.

Rzetelna Firma


Rzetelna Firma to program dla każdego przedsiębiorcy, który chce pokazać, że rzetelność i uczciwość w biznesie jest dla niego najważniejsza. Ułatwia on budowanie pozytywnego wizerunku swojej firmy, jako wiarygodnej i wypłacalnej. Uczestnicy  programu otrzymują Certyfikat Rzetelności, który potwierdza brak niespłaconych  zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA.