Powiększenie punktu G jest zabiegiem mającym na celu spotęgowanie satysfakcji ze stosunku. Największe korzyści uzyskają kobiety z mało uwydatnioną strefą erogenną. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego wypełnia tkanki i ujędrnia je, a tym samym okolica punktu G staje się bardziej wrażliwa na bodźce.

Zalety zabiegu
   Iniekcja specjalnego preparatu w okolice punktu G to najszybsza i obecnie najskuteczniejsza metoda zwiększenia spectrum doznań seksualnych u kobiety i zwiększenia jej satysfakcji z życia seksualnego. Oparty na bazie kwasu hialuronowego wypełniacz, przeznaczony jest przede wszystkim do iniekcji w okolice intymne, doskonale, szybko i bez skutków ubocznych ujędrnia i powiększa punkt G. Sprawiając przy tym, że życie seksualne naszych Pacjentek staje się znacznie bardziej satysfakcjonujące i przyjemniejsze. 

Wskazania
   Punkt G uważany jest za jedną z najbardziej erogennych stref ciała kobiety. Zabieg powiększenia punktu G skierowany jest do wszystkich kobiet, które pragną poprawić i wzmocnić doznania intymne. Wykonanie tego rodzaju zabiegu wskazane jest również w przypadku niezadowolenia z życia seksualnego i całkowitego braku orgazmu pochwowego.

Efekty
   W wyniku zabiegu i powiększenia punktu G, Pacjentka zyskuje możliwość głębszego i bardziej intensywnego przeżywania doznań seksualnych, poprawy jakości swojego życia seksualnego i przeżywania głębokiego orgazmu pochwowego.

Szczegóły zabiegu
  Zabieg powiększenia punktu G jest niechirurgiczną, nisko inwazyjną metodą zabiegową polegającą na wstrzyknięciu w okolice punktu G preparatu na bazie kwasie hialuronowego który głęboko nawilża, ujędrnia, i poprawia objętość obszaru gdzie wykonaliśmy ostrzykiwanie. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 20-30 minut. Po jego zakończeniu Pacjentka może w ciągu kilku godzin wrócić do normalnej aktywności, w tym aktywności seksualnej, bez konieczności przestrzegania szczególnych procedur pozabiegowych.