Wypełniacz Filorga

Francuska firma Filorga, lider na rynku medycyny estetycznej, stworzyła innowacyjną gamę preparatów do korekcji i odmładzania. Dzięki wyjątkowej technologii Tri-Hyal nowe wypełniacze są bardzo skuteczne i pozwalają osiągać znakomite rezultaty. Wyniki badań prowadzonych przez 18 miesięcy  i pomiar przy użyciu aparatury do profilometrii i ultrasonografii potwierdziły wysoką tolerancję, bezpieczeństwo i długotrwałe rezultaty zastosowania produktów Art Filler.

Technologia Tri-Hyal

Zastosowana w gamie Art Filler technologia Tri-Hyal pozwala na niezywkle precyzyjną aplikację kwasu, osiągnięcie bardzo naturalnego, pozbawionego sztuczności efektu odmłodzenia i krótki czas rekonwalscencji po zabiegu. Naukowcy z Labolatoires Filorga uzyskali to łącząc wolne cząsteczki kwasu hialuronowego z różnymi długościami łańcuchów kwasu zmodyfikowanego. Nowoczesne wypełniacze Art Filler oprócz zaawansowanej technologii wyróżnia także wyjątkowa trwałość. Zaawansowane badania kliniczne (metodą ultrasonograficzną i polimetryczną), potwierdziły spektakularną skuteczność produktu, ich trwałość wynoszącą aż do 18 miesięcy.

Bez efektu maski

Gama wyjątkowych wypełniaczy Art Filler została zainspirowana marzeniami i potrzebami współczesnych kobiet, które pragną zachować młodą, piękną skórę jak najdłużej, ale nie chcą wyglądać sztucznie czy nienaturalnie. Dlatego naukowcy z Filorgii postawili na „dotyk francuskiego piękna” nie zaś na „amerykański sen”. Udało im się uzyskać preparaty na bazie kwasu hialuronowego, które przywracają naturalną wolumetrię, wypełniają bruzdy i zmarszczki i poprawiają gęstość, jakość oraz nawilżenie skóry, regenerując ją od wewnątrz. Gama jest wzbogacona o lidokainę, substancję znieczulającą, która sprawia, że zabiegi z użyciem Art Fillersą wyjątkowo komfortowe.

Tri-Hyal – potrójna moc kwasu hialuronowego

Zastosowana w gamie Art Filler technologia Tri-Hyal pozwala na niezwykle precyzyjną aplikację kwasu, osiągnięcie bardzo naturalnego, pozbawionego sztuczności efektu odmłodzenia i krótki czas rekonwalescencji po zabiegu. Naukowcy z Laboratories Filorga uzyskali to łącząc wolne cząsteczki kwasu hialuronowego z różnymi długościami łańcuchów kwasu zmodyfikowanego. Dzięki temu udało się to, co do tej pory było trudne do osiągnięcia: innowacyjne preparaty Art Filler nie tylko idealnie się rozprowadzają, ale też pozostają w miejscach podania. Specjaliści podkreślają ich „przewidywalność”, co oznacza, że preparaty nie przemieszczają się w skórze i nie powodują efektów ubocznych.Badania kliniczne prowadzone przy użyciu aparatury medycznej (profilomertii i ultrasonografii wysokiej częstotliwości) udowodniły, że wypełniacze Art Filler nie powodują powstawania ziarniniaków i ognisk zapalnych. Wysoką jakość preparatów i ich bezpieczeństwo gwarantuje biologicznie czysty kwas hialuronowy.

Rekordowo długi czas utrzymywanie się preparatów w skórze

Nowoczesne wypełniacze Art Filler oprócz zaawansowanej technologii i naturalnego efektu odmładzania wyróżnia także wyjątkowa trwałość. Zaawansowane badania kliniczne (metodą ultrasonograficzną i polimetryczną), prowadzone jeszcze przed wprowadzeniem preparatów na rynek, potwierdziły spektakularną skuteczność produktów, ich trwałość wynoszącą aż 18 miesięcy i wyjątkową tolerancję w skórze. Przez cały okres badania nie stwierdzono działań niepożądanych ani powikłań po stosowaniu preparatów. Oznacza to też, że czas rekonwalescencji po zabiegu, jest wyjątkowo krótki.

Gwarancja najwyższego bezpieczeństwa

Preparaty Art Filler powstają w Belgii, w jednej z najnowocześniejszych fabryk nowej generacji produkującej najwyższej jakości kwas hialuronowy. Każda strzykawka z preparatem jest indywidualnie sprawdzana, a cały proces produkcyjny – w 100% kontrolowany i monitorowany. Fabryka posiada wszystkie standardy ISO, a gama wypełniaczy Art Filler jest wyrobem medycznym klasy III. Wszystko to gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa preparatów wstrzykiwanych w skórę.Potwierdzono wyjątkową tolerancję i maksymalne bezpieczeństwo całej gamy, zarówno w badaniach obiektywnych, za pomocą aparatury, jak i subiektywnych, ocenianych przez pacjentów.

Obecność lidokainy umożliwia złagodzenie bólu pacjenta podczas zabiegu. 

Art Filler Fine Lines
Preparat, który poprawia jakość i nawilżenie skóry, wygładza drobne, powierzchowne zmarszczki.

filorga2Art Filler Volume
Preparat, który nadaje objętość i przywraca naturalną wolumetrię twarzy.

filorga3Art Filler Universal
Preparat, który wygładza średniogłębokie i głębokie zmarszczki.

filorga4

SinclairHA

SinclairHA to gama francuskich wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego (HA) doskonale dopasowanych do potrzeb skóry pacjenta. To rozwiązanie „szyte na miarę”, idealnie dobrane do terapeutycznej korekcji zmarszczek, poprawy konturu twarzy oraz korekcji objętości, zapewniające natychmiastowy, naturalny i długotrwały efekt.

„KNOW-HOW” FRANCUSKICH EKSPERTÓW W SŁUŻBIE TWOJEGO PIĘKNA.
W trosce o zapewnienie pacjentom rozwiązań terapeutycznych o najwyższej skuteczności i najwyższym stopniu bezpieczeństwa, produkcja wypełniaczy SinclairHATM odbywa się wyłącznie we Francji. Również we Francji prowadzony jest stały nadzór nad produktami w zakresie badań, rozwoju i nowatorskich osiągnięć technologicznych.
GAMA OPARTA NA SKŁADNIKACH NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.
Stworzona według ścisłych, międzynarodowych standardów gama SinclairHATM spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa ustanowione przez organy ochrony zdrowia. Cała gama wypełniaczy SinclairHATM posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa CE. Najwyższa jakość produktów SinclairHATM gwarantowana jest użyciem najwyższej klasy składników i technologii.

BEZPIECZEŃSTWO POTWIERDZONE PONAD 10-LETNIM DOŚWIADCZENIEM SINCLAIR PHARMA.
Ponad 10 lat doświadczenia Laboratorium SINCLAIR PHARMA, 2.8 miliona sztuk wypełniaczy sprzedanych na całym świecie oraz bardzo niski współczynnik działań niepożądanych sprawiają, że wypełniacze produkowane przez SINCLAIR PHARMA można uważać za jedne z najbezpieczniejszych produktów tego typu na rynku. Wypełniacze od SINCLAIR PHARMA sprzedawane są w ponad 70 krajach i cieszą się zaufaniem tysięcy lekarzy na całym świecie.

DLACZEGO SINCLAIRHATM?

BEZPIECZEŃSTWO: Zoptymalizowany proces produkcji i wykorzystanie najnowszych technologii gwarantuje uzyskanie produktu o wysokiej czystości i dużym bezpieczeństwie stosowania.
NATURALNY I NATYCHMIASTOWY EFEKT: Wypełniacze SinclairHATM błyskawicznie korygują widoczne oznaki starzenia, gwarantując w pełni naturalny wygląd. Efekty widoczne są natychmiast po zakończeniu zabiegu i utrzymują się długo po jego wykonaniu.
Wyjątkowe właściwości wypełniaczy SinclairHATM gwarantują natychmiastową poprawę jędrności i napięcia skóry. Doskonale korygują zmarszczki i dają naturalny efekt wygładzenia. FW prosty i szybki sposób poprawiają objętość i likwidują wiotkość skóry.
DŁUGOTRWAŁY EFEKT : Wypełniacze SinclairHATM to gwarancja doskonałych, długotrwałych efektów terapeutycznych, które – w zależności od predyspozycji pacjenta – mogą utrzymywać się nawet do 18 miesięcy.

JUVES Paris FigurHA

FigurHA to kompletna linia produktów zawierających kwas hialuronowych.
Produkty zostały zaprojektowane z myślą o redukcji oznak starzenia się poprzez 
wypełnienia zmarszczek, modelowania konturu twarzy czy przywracanie objętości jej tkanek.
Produkty te zawierają  siecowany kwas hialuronowy (20 mg/ml) oraz BDDE - najbezpieczniejsza i 
najmniej toksyczna substancja sieciująca. Masa cząsteczkowa substancji jest bardzo wysoka (2 mln Daltonów).
Ta cecha, w połączeniu z procesem siecowania, pozwala na uzyskanie jeszcze większej odporności na degradację 
hialuronianiu przez hialuronidazę a co za tym idzie - umożliwia na dłuższe pozostanie wypełniacza w tkankach.

Produkty FIgurHA stanowią odpowiedź na zróżnicowane potrzeby skóry,
łączą w sobie zalety obydwu grup żeli wypełniających: monofazowych i dwufazowych.
Całą serie cechuje różnorodność, wszystkie żele
podzielone są wg wielkości cząsteczki, co umożliwia łatwiejszą aplikację w pożądany 
obszar ciała oraz uzyskanie długotrwałego i naturalnego efektu.

Trwałość produktów z linii FigurHA jest bezpośrednio związana z technologią sieciowania cząsteczek HA. Wysoka masa cząsteczkowa (2 mln Daltonów) spowalnia naturalny proces degradacji hialuronianu i pozwala na zachowanie efektów zabiegu na dłużej.
Wypełniacze z firmy JUVES Paris są idealne dla osób z bardzo cienką skórą